ZMIANA DOMU

NASZE KOCIĘTA OPUSZCZAJĄ 

DOM POWYŻEJ 16 TYGODNIA 

ŻYCIA.

 

Kocięta z przeznaczeniem na kolanka (PET) przed odejściem do nowych domów poddawane są sterylizacji lub kastracji wykonanej przez lek.wet.

specjalisty rozrodu zwierząt,

który opiekuje się i dba o zdrowie

kotów w naszej hodowli.

 

 Kocięta zmieniające dom posiadają ze sobą aktualną książeczkę zdrowia  z potwierdzonymi wpisami o b.dobrym stanie zdrowia, świetnej kondycji fizycznej i psychicznej. Są oczywiście dwukrotnie zaszczepione  i odrobaczone.Dostają od nas

 rodowód wielopokoleniowy

 wystawiony przez FPL Felis Polonia i potwierdzony przez związek OKKiK NO PROBLEM do którego należymy CERTYFIKAT nr.10141 wydany przez FPL Felis Polonia dla hodowli kotów rasy Ragdoll KASZMIROWY DOTYK*PL. Maluchy dostają oczywiście wyprawkę na pierwsze dni spędzone w nowym domu jak również wiele miłości, którą będą przekazywały swoim nowym opiekunom w pózniejszym życiu.

Nasze koty przebadane są pod kątem chorób:

 

 Felv,Fiv 

jak również HCM (DNA) i PKD mają określoną grupę krwi jak również przebywaja pod stałą opieką weterynaryjną sprawowaną przez lek.wet.specjalisty d/s rozrodu zwierząt.

KLASYFIKACJA HODOWLANA KOCIĄT                     

 

PET- jest to kociątko z przeznaczeniem na tzw.kolanka czyli  np. do przytulania ,zakwalifikowane  do sterylizacji/kastracji bez praw hodowlanych i wystawowych.

 

SHOW PET- kociątko z przeznaczeniem na wystawy, bez praw hodowlanych (do sterylizacji/kastracji) z wzorcową budową ciała i wybarwieniem ,spełniajacy standardy wystawowe.

 

BREEDER-kociak bardzo dobrze zapowiadajacy się do hodowli, lecz nie spełniający standardów wystawowych(drobne wady w umaszczeniu)

 

SHOW&BREEDER- kociak w typie

wystawowo-hodowlanym, według mojej oceny doskonały w typie, świetnie zapowiadajacy się zarówno jako kot do hodowli jak również na wystawy.

 

 

 

O NAS....

TO TERAZ PARĘ SŁÓW NA TEMAT MOJEJ HODOWLI I NAJPRAWDZIWSZEJ MIŁOSCI DO MOICH PSIO-KOTKÓW

 

Moja hodowla to tak naprawdę trochę bardziej powiekszona rodzina...........

moja i kocia........

Mieszkamy w domku pod lublinem, gdzie razem z moimi dziećmi zajmujemy się rozpieszczaniem małych i dużych ragdolli. Lub raczej w tym domku mieszkają małe i duże ragdolle,które każdego dnia bardzo skutecznie zajmują się rozpieszczaniem swoich właścicieli...ha ha 

Najlepiej nas odwiedzić i zobaczyć na własne oczy która wersja jest prawdziwa? Ale przede wszystkim przekonać się o tym, że jest to mała ale bardzo profesjonalna domowa Hodowla Kotów Rasy Ragdoll. Należymy do Polskiej Federacji Felinologicznej FPL Felis Polonia.

Proste zasady zakupu kociąt:

  NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU !!

 

1. PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH. REZERWACJA   KOTKA NASTĘPUJE PO WPŁACENIU  ZADATKU W WYSOKOŚCI 25% JEGO WARTOŚCI.

 

2. ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO WYCOFANIA SIĘ ZE  SPRZEDAŻY ZAREZERWOWANEGO KOTKA, JEŚLI  MAM WĄTPLIWOŚCI CO DO UCZCIWOŚCI  PRZYSZŁEGO NABYWCY .W TAKIEJ SYTUACJI  WPŁACONY ZADATEK ULEGA ZWROTOWI. 

 

 3.  W PRZYPADKU REZYGNACJI LUB NIE ODEBRANIA  KOTKA Z HODOWLI W WYZNACZONYM PRZEZ NAS  TERMINIE,WPŁACONY ZADATEK NIE PODLEGA  ZWROTOWI.